• VTEM Image Show
Bursa da hangi temel lise daha iyi?
PDF Yazdır e-PostaBursa İstanbul Dershanesi olarak 2015 yılında Milli Eğitim Bakanlığının çalışmalarını başlattığı TEMEL LİSE dönüşüm programına katılarak ruhsatını ve onayını alan ilk kurumlardan birisidir.Bursa da dershanecilik sektöründe adını çok duyuran ve geçmiş öğrencileri ile gurur duyan istanbul dershanesi,bursa istanbul temel lisesi olarak 6 gün eğitime devam etmektedir.

Temel Lise seçerken öğrencilerimiz öncelikle kayıt olacakları eğitim kurumuna referansla başvuru yapsınlar. Çünkü en iyi cevabı referans olarak gösterdikleri kişiden alırlar.

Bursa da 32 ye yakın kurum temel liseye dönüşmüştür. Bursa İstanbul Temel Lisesi de bunların içerisindedir. Bursa da temel lise kavramı 2015 yılında 12.sınıf öğrencilerinin yoğun ilgisini çekmiştir. Bursa da bulunan temel liselerde de 12.sınıf öğrenci kontenjanları dolmuştur. Gelecek yıllarda temel lise olarak devam eden kurumlar 9.sınıf ,10.sınıf, 11.sınıf ve 12.sınıf olarak kayıt almaya devam edecektir.

Bursa daki temel liseler Özel okul gibi görülselerde aslında dershane+okul modelini uygulamaktadır. Sınava odaklı bir eğitim veren bursa istanbul temel lisesi öğrencilere her zaman yol gösterici olmaya devam edecektir.

1975'ten beri bursanın ilk özel eğitim kurumu olan Bursa İstanbul Temel Lisesi, İstanbul Eğitim Kurumları adı altında toplanmıştır.

Bursa da temel lise kayıt işlemleri yapmak isteyen devlet okullarında okuyan öğrencilerimiz her ay nakil talebinde bulunup geç kalmadan hedeflerine ulaşabilirler. Temel Liseye başvuru yapan 9.10.11. ve 12.sınıf öğrencileri MEB'in desteği ile 3220 TL teşvikten yararlanarak neredeyse temel lise ücretinin %40 ını ödemiş olarak başlıyorlar. Tabi ki her öğrenciye teşvik çıkmıyor.

Temel Lise kayıtlarımız ve deneme sınavlarımız hakkında bilgi almak isteyen öğrencilerimiz 0224 220 58 82 nolu telefondan uzman danışmanlarımızdan bilgi alabilirler.

İstanbul Eğitim Kurumları

www.istanbulokullari.com