• VTEM Image Show
Bursa da Üniversiteye Hazırlık
PDF Yazdır e-Posta

BURSA İSTANBUL'DA ÜNİVERSİTEYE HAZIRLIK

Bursa İstanbul Kurs ve İstanbul Temel Lisesi olarak ÜNİVERSİTEYE HAZIRLIK 3 dönemde gerçekleşmektedir.

Yaz Kampı

Yaz Kampı: İstanbul'da Üniversite’ ye Hazırlık yaz kampı ile başlar. Bu programda öğrencilere öncelikle ders çalışma alışkanlığı kazandırılır. Geçmiş yıllara dönük eksikleri tespit edilir. Yaz programının avantajı öğrencilerimizi okullar açılmadan ders çalışma disiplini kazandırmak ve bunun yanında eksiği tespit edilen öğrenci için hazırlanan ders programlarıdır. Ders çalışma programları ile öğrencinin okul dışındaki yaptığı çalışmalar zamanlanır ve takip edilir.

1.Dönem: Yaz kampından sonra Eylül ve Ekim ayı itibari ile okul programıyla başlar. Okul programını öğrencilerimiz YGS ve LYS’ ye takviye şekliyle alırlar.

2.Dönem: Öğrencilerimiz ikinci yarıyıldan LYS çalışmalarının daha da yoğunlaştığı bir döneme girilir. Motivasyonu düşen, çalışma hızında yavaşlama olan öğrenciler ile görüşmelerin sıklaştırıldığı dönemdir.

Son Etap Hızlandırma: Konuların bitip, YGS ve LYS'nin tekrarların yapıldığı, denemelerin her güne yayıldığı hızlandırma programı ile öğrenciler hedeflerine son etapta kitlenmeleri amaçlanmaktadır.

Yoğun Programımız sayesinde Üniversiteye Hazırlık artık Bursa'da çok kolay.

Bursa İstanbul Eğitim Kurumları