• VTEM Image Show

 İstanbul Dershanesi, 39 yıllık geçmişi, tecrübesi ve kalitesiyle Bursa’da eğitimde kalitenin değişmez adresidir. Bu süre zarfında disiplinden, eğitim ve öğretimin temel esaslarından, genel ahlaki ve toplumsal değerlerden taviz vermeden, değişen çağa ayak uydurmayı ilke edinmiş bir yönetim anlayışıyla hizmet veren dershanemizde başarı hemen her öğrenci için değişmeyen bir kazanım olmuştur.


      İstanbul Dershanesi, bir okul gibi anne babaların çocuklarının elinden tutup ‘işte benim dershanem’ diyerek çocuklarını güvenle emanet edebildikleri sıcak bir yuvadır.Geçen zaman içerisinde dershanemizde eğitim almış ve bugün çeşitli meslek dallarında görev yapan nice velimiz, çocuklarının da aynı anlayış ve samimiyet içerisinde hayata hazırlanmaları için bizi seçmiştir. İstanbul Dershanesi çok az markanın sahip olabileceği bir güveni ve inancı anne babaların nezdinde kazanmış ve bu güvene layık olacak biçimde hizmet vermeye devam eden bir dershanedir. İlköğretimden üniversiteye uzanan yolda her sınıf ve düzeyde öğrenciye kitle dershaneciliği ile hizmet veren kurumumuz geçen zaman içerisinde binlerce öğrencinin iyi bir lise ve iyi bir üniversiteye yerleşmesinde pay sahibi olmuş ve bunun haklı gururunu yaşamıştır. Öğrencilerine sunduğu olanaklar, modern fiziki yapısı, profesyonel eğitim kadrosuyla İstanbul Dershanesi şehrin en iyi dershaneleri arasındaki yerini yıllardır korumaktadır.


     Siz de İstanbul Dershanesinin bir parçası olabilir, bu haklı gururu bizlerle birlikte yaşayabilirsiniz. Bunun için bizleri telefonla arayabilir, internet sitemizi ziyaret edebilir ya da bizzat dershanemize gelerek anlattıklarımızı yakından görebilirsiniz.


İletişim : (224) 220 58 82

Mail: Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir