• VTEM Image ShowÜniversiteye geçişin son adımı olan LYS’ de etkili ve hayallerinizle örtüşen bir sonuç için Bursa İstanbul Dershanesi’nde olmanız bu yoğun ve yorucu maratona bir adımda önde başlamanızı sağlar. Dershanemizde LYS hazırlık programı çerçevesinde dersler, ek etüt çalışmaları ve birebir etütlerle birlikte 884 saate varan bir programla eğitim verilmektedir.

Aylık deneme sınavları ve sınav öncesi seri sınavlarla desteklenen bu programla LYS hazırlık öğrencileri ayda ortalama 4 deneme sınavıyla sınava hazırlanırlar. Türkiye’nin önde gelen yayın kuruluşları tarafından öğrencilerimiz için hazırlanan 5 farklı yayın ile öğrencilerimize farklı anlayışlarda hazırlanmış orijinal sorularla karşılaşma olanağı sunulmaktadır. Bu sayede öğrencilerimiz aldıkları her bir ders ve konuyu için üç farklı bakış açısıyla değerlendirme ve karşılaştırma imkanı bulmuş olurlar.

        Rehberlik danışmanlığımız tarafından her öğrenci için ayrı ayrı planlanan haftalık çalışma programları sayesinde öğrencilerimiz kendileri için belirlenen hedef soru sayılarına göre çalışırlar ve bu çalışma programları tek tek kontrol edilerek sürekli güncellenir.

      Bursa İstanbul Dershanesi’nin Ödev Takip Sistemi tüm gruplarda olduğu gibi LYS hazırlık öğrencileri için de uygulanır ve öğrencilerin sıkı bir takip ile çalışmalarını hep aynı tempoda sürdürmeleri sağlanır. Veli Bilgilendirme Sistemi ile öğrencilerimizin ödev takiplerinden devamsızlık durumları kadar her konu en hızlı biçimde velilerimize ulaştırılır ve belirli dönemlerde velilerimiz birebir görüşmeler için dershanemize davet edilerek sınıf öğretmenleri ve rehberlik servisi tarafından ayrıntılı olarak bilgilendirilir.

       Profesyonel bir kadro ve etkin bir rehberlik anlayışla hizmet veren Bursa İstanbul Dershanesi’nde LYS’ ye hazırlanmak sınava ‘hazır olmak’  demektir.- Birebir Etüt Sistemi

- Farklı Yayın Grupları

- Birebir Rehberlik Sistemi

- Akıllı Eğitim Sistemi 

- 1975'ten beri