• VTEM Image Show
PDF Yazdır e-Posta

  İstanbul Dershanesi’nde TEOG hazırlık kursları çerçevesinde 7. ve 8. sınıflara eğitim verilmektedir. Her sınıf düzeyinde hafta içi ve hafta sonu programlarıyla öğrencilere geniş bir tercih yelpazesi sunduğumuz  TEOG  programında öğrencilerimiz, Milli Eğitim müfredatına uygun, sınıf etütleri, ek ders çalışmaları ve birebir etüt uygulamalarıyla projeksiyonlu sınıflarımızda görsel efektlerden yararlanarak eğitim alırlar.

Rehberlik servisi tarafından hazırlanan haftalık çalışma programları çerçevesinde her öğrenci belirlenen hedefte soru ve konuya belirli bir disiplin ve program çerçevesinde çalışır. Bu programların takip ve kontrolü ise rehberlik sevisi ve sınıf öğretmenleri tarafından haftalık olarak yapılır ve gerekli görülen durumlarda veliler  Veli Bilgilendirme Sistemi ile bilgilendirilir. Özellikle ilköğretimde başarının öğrenci ve dershane kadar velinin de bilinçli ve düzenli bir takibine bağlı olduğu gerçeğinden hareketle velilerimiz düzenli olarak bilgilendirilir. Deneme sınavlarından sonra gerekli görülen hallerde veliler dershanemize davet edilerek öğrenciyle ilgili ayrıntılı bilgi verilir. Bunun dışında bir dönemde en az 3 kez veli görüşmeleri gerçekleştirilerek her öğrencinin başarı grafiği hızlı ve düzenli bir şekilde takip edilir.

TEOG gruplarında 17 deneme sınavıyla öğrencilerin gelişmeleri, başarı durumları devamlı olarak takip altında tutulur. Bu sayede öğrencilerin ihtiyacı olan ek çalışmalar, giderilmesi gereken eksiklikler en hızlı şekilde tespit edilir ve gerekli tedbirler zamanında alınır. Tüm gruplarımızda uyguladığımız Ödev Takip Sistemi özellikle TEOG gruplarında eşzamanlı bilgilendirme yöntemiyle velilere aynı gün bilgi verme üzerine kurulmuştur. Bu sayede yapılmayan ödevler aynı gün velilerimize bildirilir ve yoğun bir iş temposu altında ayrıca bir takip sağlama fırsatı bulamayan velilerimiz, öğrencilerimizin her türlü çalışma ve programından anında haberdar olur.

Bursa  İstanbul Dershanesi’nde etkin bir rehberlik hizmeti, uzman bir kadro ve kaliteli yayınla TEOG gruplarında başarı beklenen bir sonuçtur. Kısacası Bursa İstanbul Dershanesi’nde TEOG öğrencisi olmak başarıyı şansa bırakmamaktır.

- Birebir Etüt Sistemi

- Farklı Yayın Grupları

- Birebir Rehberlik Sistemi

- Akıllı Eğitim Sistemi 

- 1975'ten beri

 
Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş Sistemi

Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş Sistemi İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş Ortak Sınavlar Kılavuzu

Kılavuz Eki-Puan Hesaplamaları