• VTEM Image Show

Yükseköğretime geçişte ilk aşama olan YGS için öğrencilerimize dersler, ek sınıf etütleri, soru çözüm saatleri ve birebir etütlerle birlikte nisan ayına kadar 636 saate yakın bir programla eğitim verilmektedir. Türkiye’nin önde gelen yayın kuruluşları tarafından öğrencilerimiz için özel olarak hazırlanan 4 farklı yayınla yoğun bir biçimde yürütülen bu programda amacımız  YGS’ ye gireceklere hayalini kurdukları bir üniversitenin kapılarını açacak puanlar almalarını sağlamak, LYS’ ye girecek öğrencilerimize ise ikinci sınavda kendilerini avantajlı duruma geçirecek sonuçlar almalarını sağlamaktır. 

      YGS’ ye hazırlık aşamasında öğrencilerimiz alanlarına ve okul türlerine göre sınıflandırılarak kendileri için en uygun sınıflarda eğitim alırlar.YGS sınav tarihine kadar 24 deneme sınavıyla, aldıkları derslerdeki başarı durumları yakından takip edilir ve velilere detaylı bilgilendirme yapılır. Tüm bunların yanı sıra bütün gruplarımızda titizlikle yürütülen Ödev Takip Sistemi de yine YGS hazırlıktaki öğrencilerimiz için de uygulanmaktadır. Bu sayede öğrencilerimizin eksikleri, anlamadıkları konular ya da çözülemeyen sorular daha yakından takip edilmektedir.

       Rehberlik danışmanlığımız tarafından her öğrenci için ayrı ayrı oluşturulan ve öğrencilerimizin kendi programları doğrultusunda şekillenen çalışma programları da haftalık olarak kontrol edilmekte ve bu sayede düzenli ve programlı bir çalışma sistemi oluşturulmaktadır.

       Tüm bu çalışmalar ise etkin bir rehberlik danışmanlığı, profesyonel bir kadro ve yenilikçi bir yönetim anlayışıyla sürdürülmektedir. Kısacası Bursa İstanbul Dershanesi’nde YGS öğrencisi olmak kelimenin tam anlamıyla bir ayrıcalıktır.

- Birebir Etüt Sistemi

- Farklı Yayın Grupları

- Birebir Rehberlik Sistemi

- Akıllı Eğitim Sistemi 

- 1975'ten beri